Arena JUMPCITY

Cała hala podzielona na 6 różnych stref trampolin,
to istny raj na ziemi dla poszukiwaczy przygód, endorfin i dużych dawek zdrowego ruchu. To idealne miejsce dla całej rodziny

ARENA GŁÓWNA

ARENA GŁÓWNA to największy zestaw trampolin, na którym może skakać jednocześnie 25 osób. Od niej rozpoczęła się nasza działalność 7 września 2013r.

Basen z gąbkami

BASEN Z GĄBKAMI to ulubiona atrakcja większości gości, daje możliwość bezpiecznego trenowania skomp- likowanych ewolucji, oraz niesamowitą zabawę w budowanie piramid i zamków dla najmłodszych.

Kosze

TRAMPOLINY Z KOSZAMI to trzy ścieżki akrobatyczne, na końcu których wykonać można efektowny wsad do kosza, popularne jest również trafianie z odległości lub rzut z saltem.

Dodgeball

DODGEBALL ARENA czyli miejsce, gdzie dwie drużyny grają w popularnego zbijaka tyle, że w wersji znacznie “wyższych lotów” :)

Ścieżki

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE to trampoliny do ćwiczeń i ewolucji wymagających więcej przestrzeni. Idelane do wykonywania sekwencji różnych tricków.

Sportowe

TRAMPOLINY SPORTOWE to trampoliny, które dzięki użyciu najnowocześniejszych technologi zapewniają loty na nieosiągalnych dotąd wysokościach i maksimum doznań.

Zadzwoń do nas

58 380 07 70

Sprawdź rezerwacje

Kalendarz