REEBOK WOMEN’S FITNESS CAMP- WARSZAWA - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

REEBOK WOMEN’S FITNESS CAMP- WARSZAWA

, komentarzy


REEBOK WOMEN’S FITNESS CAMP- WARSZAWA
Nasza ekipa instruktorów Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz ( Fit Lovers ) miała okazję uczestniczyć w pierwszej edycji Reebok Women’s Fitness Camp na Błoniach Stadionu Narodowego.

Reebok Women’s Fitness Camp to wielka, jednodniowa impreza fitness.

Program jest niezwykle urozmaicony, a zaplanowane treningi prowadzone są między innymi przez trenerów należących do międzynarodowej kadry trenerskiej Les Mills i Reebok University.

Pamela i Mateusz przelali hektolitry potu na treningach siłowych, ćwiczeniach inspirowanych sztukami walki oraz zajęciach tanecznych w rytmach house i hip-hop. Uczestniczyli również w zajęciach udoskonalających sylwetkę, wzmacniających wszystkie partie mięśniowe. Na zakończenie odprężali się podczas treningów rozciągających i relaksujących.

Oprócz tego w przerwie treningowej uczestniczyli w warsztatach z Les Mills na temat „What is HIIT training?” oraz warsztach z fizjoterapeutą z Reebok University.

Jak Wasze wrażenia po Reebok Women’s Fitness Camp ?

Impreza była naprawdę spektakularna bowiem zgromadziła ok. 3 tysięcy ćwiczących osób ! Pod hasłem „Cały fitness w jednym miejscu” uczestniczyliśmy w różnorodnych treningach. Złapaliśmy wiele inspiracji, świeżej energii, pomysłów na wprowadzenie nowych form zajęć w JUMPCITY. Doładowaliśmy fitnessowe baterie na maxa i na pewno będzie to widoczne na zajęciach prowadzonych przez nas w JUMPCITY.

A poniżej, krótki edit GoPro z wyjazdu <3