SPRAWDŹ JUMP FERIE 2015 ! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

SPRAWDŹ JUMP FERIE 2015 !

, komentarzy


ferie-02

Zimowe ferie w mieście nie muszą być nudne. Dowód? W samym sercu Gdyni jest jedyne takie miejsce w Polsce, w którym do woli można skakać na trampolinach. Jeżeli dodać do tego innowacyjne zajęcia z instruktorami parkour to rysuje się plan na aktywne ferie dla dzieci i młodzieży. Taką atrakcję oferuje park trampolin Jumpcity.

Znajdujący się w Gdyni przy ul. Tadeusza Wendy 7/9 park Jumpcity, to hala, którą wypełniają trampoliny o powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych, a także basen z gąbkami. Zajęcia prowadzone są przez młodą, energiczną i wykwalifikowaną kadrę powodują, że dzieci chętnie tu przychodzą. Dlaczego więc nie zostać na ferie?

Już 2 lutego wystartuje pierwszy turnus  Ferii w Jumpcity – mówi Maciej Krakowiak, kierownik ds. marketingu gdyńskiego parku trampolin. – Mamy pełne zaplecze do organizacji tego typu zajęć. Część ogólna będzie odbywać się na trampolinach w głównej hali, natomiast treningi parkour przeprowadzimy na nowo otwartych trampolinach sportowych oraz basenie z gąbkami. Na uczestników czeka także bezpłatny dostęp do Internetu oraz nowoczesne szatnie.

JumpCity-32

Każdy z turnusów półkolonii trwać będzie pięć dni. Zajęcia są prowadzone w dwóch blokach: Kids – dla dzieci w wieku 7-10 lat, dla których program obejmować będzie 20 godzin zajęć sportowych, w tym 10 godz. treningu parkour oraz Junior skierowany do młodzieży w wieku 11-15 lat, z planem zajęć na łącznie 25 godzin, z czego 10 godzin to trening parkour. Ponieważ Ferie w Jumpcity są zorientowane na indywidualne podejście do każdego z uczestników, maksymalna liczebność grup wyniesie 12 osób.

– Podczas zajęć ruchowych dzieci i młodzież będą uczyć się podstaw akrobatyki, rozwijać swoją sprawność i koordynację ruchową,ale  przede wszystkim dobrze się bawić, bo skakanie na trampolinach to najlepsza zabawa! – wyjaśnia Maciej Krakowiak.

DSC_1774

Każdy z uczestników wyskokowych Ferii w Jumpcity  otrzyma koszulkę z logo parku oraz pamiątkowe zdjęcie.  Koszt udziału w półkoloniach to 550 złotych od osoby. Cena oprócz zajęć zawiera niewielki posiłek. Zapisy pod adresem rezerwacja@jumpcity.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko, wiek, oraz numer turnusu. Rezerwacja staje się aktywna w momencie wpłaty zaliczki w wysokości 150zł.

Warto pamiętać, że w przypadku niezebrania grupy minimum ośmiu osób, grupy wiekowe będą połączone lub przeniesione na następny turnus.

Szczegółowy program półkolonii, terminy turnusów, informacje o zapisach oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej JUMPCITY