Co po treningu JUMPCITY Fitness? - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Co po treningu JUMPCITY Fitness?

, komentarzy


 

 

Nie samym skakaniem człowiek żyje, czyli 5 naturalnych spalaczy tłuszczu.

Aby efektywnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej potrzebna jest aktywność fizyczna. Żeby wyniki były jak najszybsze i satysfakcjonujące należy również zwrócić uwagę na prawidłowe odżywianie oraz produkty, w których występują naturalne substancje – termogeniki – które powodują uwolnienie ciepła z organizmu co prowadzi do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej.

Coffee-Time

Kawa – kofeina zawarta w kawie zwiększa poziom hormonu – adrenaliny co skutkuje większym udziałem kwasów tłuszczowych w krwiobiegu. Dzięki temu Twój organizm jest w stanie poniekąd czerpać energię z tłuszczu oszczędzając częściowo zapasy glikogenu – dzięki temu możesz ćwiczyć dłużej bez oznak zmęczenia.

Ostre przyprawy– zwłaszcza chili i imbir powodują stymulację krążenia krwi oraz usprawnienie metabolizmu. Zmniejszają także apetyt oraz  odkładanie się tłuszczu w organizmie. Dodatkowo imbir przeciwdziała także zaparciom i pomaga spalać kalorie.

Zielona herbata– dzięki zawartości flawonoidów i kofeiny, zielona herbata usprawnia nasz metabolizm i przyspiesza przemianę materii. Pozwala na szybszą utratę tkanki tłuszczowej. Regularne spożywania zielonej herbaty obniża również poziom złego cholesterolu, lipidów, poprawia tolerancję wysiłku i regenerację powysiłkową. Po wypiciu herbaty dłużej odczuwamy sytość.

_DSC9801-2

Błonnik – pomaga w trawieniu, oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu, reguluje też poziom glukozy we krwi. Dzięki pęcznieniu w żołądku jego składowych -celulozy i pektyny zmniejsza uczucie głodu.

Ocet jabłkowy – przyspiesza spalanie tłuszczu. Oprócz tego ocet stymuluje syntezę enzymów trawiennych i jest świetnym, niskokalorycznym dodatkiem do potraw.

Więcej porad na temat żywienia znajdziesz na blogu: www.fit-lovers.pl