SKUTECZNA MOTYWACJA Z JUMPCITY - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

SKUTECZNA MOTYWACJA Z JUMPCITY

, komentarzy


Skuteczna Motywacja z JUMPCITY?

 

Jeśli dopadły Cię chwile zwątpienia i potrzebujesz odpowiedniej motywacji, przeczytaj poniżej co będzie Ci potrzebne do uzyskania najlepszego efektu Twojej pracy i silnej woli!

JUMP FITNESS ODC5

1. ODPOWIEDNIE NASTAWIENIE – przypomnij sobie jakie to wspaniałe uczucie być po treningu. Satysfakcja z osiągniętego celu, spalona mnogość kalorii, solidna dawka endorfiny i świetne samopoczucie. Idziesz dokonać tego ponownie, już się nie możesz doczekać  (tak właśnie powinna działać SKUTECZNA MOTYWACJA Z JUMPCITY , zapraszamy na trening 😉 )

2. DOBÓR ODPOWIEDNIEGO RODZAJU ĆWICZEŃ– trening ma przynosić Ci radość. Nie wytrwasz długo jeśli będziesz zmuszał się do znienawidzonych czynności. Oferta zajęć na rynku jest ogromna. Popróbuj, daj sobie szansę, otwórz się na nowe możliwości. Znajdź aktywność do, której wrócisz z uśmiechem na ustach.

3. ZAPLANUJ TRENING – tak jak spotkanie w kalendarzu, również zaplanuj swój trening. Wpisz go w swoje codzienne obowiązki. Nie zastanawiaj się czy masz dziś ochotę, czy nie. Trening zapisany, zaplanowany, musi być wykonany!

fitness51

4. INSPIRUJ SIĘ– czytaj blogi osób, które są zafascynowane aktywnością fizyczną. Motywują, dają dobre rady, dzielą się energią i inspirują do zmian. Może ten blog? www.fit-lovers.pl

5. WYLUZUJdzień pełen napięć? Intensywny wysiłek fizyczny po ciężkim dniu w pracy to sposób, by złe emocje opadły, a stres znikł. Po treningu wcześniejsze wydarzenia nie mają już znaczenia, reset został dokonany.

6. PARTNER DO ĆWICZEŃ– możecie się wzajemnie motywować. Łatwiej wtedy zebrać się na trening, w końcu się umówiliście i już postanowione.

7. SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZYjeśli szukasz wymówki, aby odpuścić trening. Pomyśl sobie jak niedługo będą Cię dręczyć wyrzuty sumienia i pretensje do samego/samej siebie. Wiesz, że trening wyjdzie Tobie na dobre. Nie ma na co czekać. Determinacja i  Skuteczna Motywacja jest kluczem do zwycięstwa! Skuteczna Motywacja z JUMPCITY

fitness51e