Długi weekend oczami JUMPCITY - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Długi weekend oczami JUMPCITY

, komentarzy


King of Hell, czyli zawody windsurfingowe będące oficjalnymi Mistrzostwami Polski we Freestylu, miały miejsce w ubiegły weekend na Półwyspie Helskim. Oczywiście oprócz słońca, wiatru i windusrfingowych zapaleńców, nie zabrakło również JUMPCITY wraz ze swoją trampoliną.

_DSC0066

Prognoza początkowo zapowiadała się nie najlepiej, jednak ostatecznie okazało się, że już pierwszego dnia warunki były odpowiednie i pozwalały zawodnikom czynić cuda na grzbietach fal.  Dzięki temu, oprócz naprawdę bardzo dobrej atmosfery, można było przyglądać się niesamowitym wyczynom uczestników. Gratulacje należą się Zofii Roguskiej i Kubie Kawałkowskiemu, którzy zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Dobrze bawili się nie tylko Ci, którzy ujarzmiali bałtyckie fale, ale również Ci, którzy pozostawali na lądzie.  Nie brakowało śmiałków, którzy starali się szlifować swoje umiejętności akrobatyczne na trampolinie, a przy tym potrafili dać naprawdę dobry popis.

_DSC0306

Na zawody przybyło ponad 20 osób, co stanowi naprawdę bardzo dobrą frekwencję przy tego typu spotkaniu. Już od pierwszych heatów widać było, że zawodnicy nie próżnowali w zeszłym sezonie. Poziom był tak wysoki, że nawet Kejciarze ustawiali latawce w zenicie i nie mogli oderwać wzroku od manewrów nie z tej ziemi.

Dla zwycięzców przewidziane były super nagrody, jak np. karty podarunkowe do naszego parku. Mamy nadzieje, że zawodnicy już niedługo przyjdą ćwiczyć swoje najlepsze triki na naszych trampolinach. Być może spotkamy się z nimi na kolejnej edycji Freestyle Camp JUMPCITY, jednak tym razem w wydaniu wakacyjnym. Miłośnicy ekstremalnych sportów wodnych i jazdy na bmx czekajcie na więcej info!

2 (55)