Impreza najwyższych lotów we Władysławowie - BMX trambike - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Impreza najwyższych lotów we Władysławowie – BMX trambike

, komentarzy


Kilka dni temu nasza ekipa zawitała po raz kolejny na Półwysep. Tym razem odwiedziliśmy Władysławowo, gdzie z naszą eventową trampoliną uczestniczyliśmy w  oficjalnym otwarciu skatepark’u. Można śmiało powiedzieć, że organizacja całego wydarzenia była na naprawdę najwyższym poziomie. Świetna muzyka, smaczne jedzenie i co najważniejsze tłumy zajawkowiczów.

MK4L6712_1

Po części oficjalnej i przywitaniu gości przez burmistrza Władysławowa, rozpoczęły się zawody w trzech kategoriach: deskorolka, rolki oraz BMX. Ta część wydarzenia była dość widowiskowa zwłaszcza, gdy uczestnicy wykonywali triki z najazdu, którym była scena.

Szczególne uznania należą się Piotrowi Najkowskiemu z Cyklo Gdynia, Maćkowi Pietrasowi oraz Oskarowi Ratajewskiemu za zaprezentowanie najwyższego poziomu jazdy.

MK4L6699_1

Równie emocjonujące okazały się rozgrywki game of bike wykonywane na trambike’u. Głównym sędzią był Piotr Adamczyk, który jako jeden z dwóch trenerów już niedługo poprowadzi Freestyle Camp BMX Edition. W zawodach wzięło udział kilkanaście osób jeżdżących na BMX’ie, które chciały przetestować swoje umiejętności na trampolinie. Zadaniem było powtórzenie triku, prezentowanego przez trenera. Każdy miał trzy szanse, jednak jeśli się komuś nie udało, uczestnik schodził z trampoliny w towarzyszeniu gromkich braw. Oczywiście trójka najlepszych śmiałków otrzymała od nas super nagrody.

Liczymy, że  będzie powstawać coraz więcej miejsc tego typu. Jak najbardziej popieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy, dzięki którym można rozwijać swoją pasję. Czekajcie na nas na kolejnych eventach!

Zdjęcia wykonane przez Uszaty Photo.

MK4L6805_1