Zajęcia dla dzieci - co robić z dzieckiem po szkole? - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Zajęcia dla dzieci – co robić z dzieckiem po szkole?

, komentarzy


Zastanawiasz się jaki jest najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu przez Twoją pociechę?

Dodatkowe zajęcia dla dzieci coraz częściej wpisują się w grafik współczesnych rodzin.  Na rynku można znaleźć bardzo bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, zarówno tych edukacyjnych, jak i związanych z aktywnością fizyczną.  Niestety promowanie aktywności fizycznej i duże chęci rodziców, nie zawsze idą w parze z chęciami dzieci. I właśnie to chcemy zmienić!

Już od ponad dwóch lat promujemy aktywny styl życia zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane zajęcia dla dzieci, które nie tylko przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju, osiągania poprawnej postawy ciała oraz polepszania ogólnej koordynacji ruchowej, ale sprawiają dzieciom wielką frajdę, która motywuje ich do dalszego działania!

Zajęcia dla dzieci na trampolinachJUMPCITY Junior – jest to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu przez dzieci. W trakcie zajęć na trampolinach, wszystkie dzieci są sobie równie, ponieważ ten rodzaj aktywności fizycznej, nie wymaga od nich określonych predyspozycji jeśli chodzi o wzrost, wagę czy ogólne umiejętności sportowe.

zajęcia-dla-dzieci

Biorąc pod uwagę oczekiwania najmłodszych sportowców, przygotowaliśmy dwa rodzaje dodatkowych zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat:

  • JUMPCITY Junior Fun – czyli zajęcia pozalekcyjne polecane dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z trampolinami.  Zajęcia mają formę gier i zabaw prowadzonych na 2000m2 trampolin. JUMPCITY Junior Fun uczą pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

    Dbając o Wasze bezpieczeństwo, nasz instruktor oceni czy dzieci posiadają odpowiednie umiejętności by brać udział w zajęciach

  • JUMPCITY Junior Akrobatyka – czyli dodatkowe zajęcia dla dzieci, poświęcone nauce poprawnego wykonywania akrobacji powietrznych w połączeniu z dobrą zabawą i innymi atrakcjami znajdującymi się na terenie parku.

Nie wiesz jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci wybrać?
Sprawdź naszą ofertę!