Freestyle w JUMPCITY! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Freestyle w JUMPCITY!

, komentarzy


Po raz kolejny w JUMPCITY  łamiemy schematy i przenosimy szkolenia KITE/WAKE na zupełnie nowy poziom!

P1230231

W zeszłym miesiącu odbyła się już trzecia z kolei edycja JUMPCITY Freestyle Camp. Tym razem z trampolinami zmierzyli się miłośnicy wodnych sportów ekstremalnych, jak kitesurfing i wakeboarding. Wśród grupy naprawdę doświadczonych riderów, nie zabrakło również amatorów, którzy mieli okazję po raz pierwszy, i na pewno nie ostatni,  spróbować swoich sił na wake’u. Zobaczcie jak skakaliśmy, pływaliśmy i …grillowaliśmy!:)

Po zimowych edycjach JUMPCITY Freestyle Camp postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaprosić naprawdę uznanych trenerów, nie tylko w Polsce, ale również na świecie!

Popularny Marek „Murphy” Zach to Trzykrotny Mistrz Świata Snowkite i aktualny Mistrz Polski Kitesurfingu w kategorii Freestyle Masters. Oprócz zdobycia wielu nagród z dziedziny kite/snowkite, Marek uzyskał również tytuł Mistrza Czech w Wakeboradingu, na którym pływa od ponad 17 lat. Instruktor oraz zawodnik ceniony na całym świecie.

Daniel Witkowski, multirider, instruktor kitesurfingu, windsurfingu, snowboardu oraz narciarstwa. Właściel szkoły windsurfingowo-kitesurfingowe HowHigh Sports w Rewie. Od wielu lat aktywnie udziela się również na scenie Wake’owej. Zajął I miejsce na zawodach wakeboardowych Summer Festival 2012. Wprawiony akrobata oraz miłośnik wielu sportów ekstremalnych.

Oprócz mega klimatu i naprawdę dobrego poziomu, przygotowaliśmy dla uczestników nagrody, których pula przekroczyła ponad 5 ooo zł! Po trzech dniach intensywnego treningu na trampolinach, w trakcie których uczestnicy ćwiczyli różnego rodzaju akrobacje powietrzne, triki z barami oraz kiterooming, nie zabrakło czasu na chwilę dobrej zabawy w wake parku WakeProjekt w Sławutówku, gdzie campowicze mogli przenieść  nowe sztuczki bezpośrednio z trampolin na wodę.

P1230397

Czekajcie na info o kolejnych edycjach! Tym razem przygotujemy Was do sezonu zimowego!

P1210135