Co robić w Mikołajki? Przyjść do JUMPCITY! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Co robić w Mikołajki? Przyjść do JUMPCITY!

, komentarzy


Jaka jest recepta na udane Mikołajki? Aktywny weekend w JUMPCITY!

W JUMPCITY przez cały weekend 5-6 grudnia 2015 świętujemy Mikołajki. To okazja do świetnej zabawy, nie tylko dla dzieci!

Mikolajki jumpcity

Do dyspozycji wszystkich odwiedzających oddajemy arenę główną, trampoliny z koszami, arenę do zbijaka, ścieżki akrobatyczne i wasz ulubiony basen z miękkimi gąbkami 🙂
To jednak nie wszystko!

Abyście mogli wczuć się w świąteczny klimat, w sobotę i niedzielę w JUMPCITY będzie można spotkać przebranych animatorów, którzy zadbają o to, aby każde dziecko, mniejsze czy większe, poczuło się wyjątkowo! Nie spotkacie jednak u nas grubego, czerwonego Mikołaja – nasz wystąpi w zaskakującej wersji fit! 😀

Dla spragnionych atrakcji trzy razy w ciągu dnia odbędzie się wyjątkowa gra mikołajkowa “Co się stało z Mikołajem?”. Przyjdź o 11:00, 14:00 lub 17:00 pod trampoliny sportowe – razem postaramy się rozwikłać tę zagadkę i odnaleźć Mikołaja – w końcu co to za Mikołajki bez niego?

O pełnych godzinach od 12:00 do 18:00 pokażemy wam, na co stać naszych trenerów! Przyjdź i zobacz, jak elfy skaczą w JUMPCITY! A do tego świąteczna loteria – wygraj wejściówki do JUMPCITY, nasze gadżety i słodkości.

Dla kreatywnych przygotowaliśmy też konkurs instagramowy – zrób mikołajkowe zdjęcie w naszym parku, dodaj hashtagi #jumpcity i #jumphohoho i wygraj zaproszenie na darmowe skakanie! Wyniki ogłosimy już w poniedziałek 7 grudnia.

Aby wszyscy mogli skorzystać z naszych atrakcji i wyskakać się, w weekend 5 i 6 grudnia wejścia odbywają się maksymalnie na godzinę  – okrągłe 60 minut świątecznej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

mikołajki jumpcity