Jak przygotować się do sezony zimowego? Freestyle Camp


Wróć do listy wpisów

Freestyle: Jak przygotować się do sezonu zimowego?

, komentarzy


Za nami kolejna edycja warsztatów Freestyle Camp w JUMPCITY. Tym razem w trzydniowych campach wzięli udział narciarze oraz snowboardziści, którzy pod okiem Tomka Wolaka i Jana Krzysztofa mieli okazję opanować nowe rotacje i doszlifować do perfekcji ewolucje, które wielu z nich będzie mogło przełożyć na śnieg już w najbliższym sezonie. Koniecznie sprawdźcie nasz filmik z relacją z wydarzenia!

Celem warsztatów freestyle było nauczenie uczestników nowych trików oraz sztuczek, jak i przygotowanie ich ciała do wykonywania rotacji w powietrzu. Należy pamiętać, że trening na trampolinach to nie tylko salta! Zadbaliśmy o profesjonalny sprzęt, w tym deski i narty dostosowane do skakania na trampolinie. Dzięki nim uczestnicy mogli ćwiczyć rotacje w warunkach zbliżonych do tych na śniegu, a wieczorna video analiza pozwoliła im na wyłapanie wszystkich niedoskonałości i wprowadzenie poprawek w trakcie kolejnych treningów.

Co wyróżnia Freestyle Camp?

Mega klimat, zawodowi trenerzy, bardzo wysoki poziom oraz nagrody sponsorowane przez Majesty oraz Locotravel, sprawiają, że warsztaty cieszą się bardzo dużym powodzeniem, zarówno wśród profesjonalistów, jak i wśród osób, które dopiero zaczynają.

Kolejna edycja planowana jest na początek roku 2016 – wszystkie informacje będą pojawiać się na fanpag’u JUMPCITY.

1 freestyle

2 freestyle

3 freestyle

4 freestyle