Transformacja z JUMPCITY - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Transformacja z JUMPCITY

, komentarzy


Nowy rok to czas postanowień. To okres, w którym chcemy zmienić swoje życie – odwrócić zły trend i dać sobie szansę na poprawę naszego samopoczucia.

jumpcity tranformacja

Nie jest przypadkiem, że noworoczne postanowienia najczęściej dotyczą poprawy kondycji, zmiany diety i utraty na wadze.

To zmiany w tych sferach wpływają na poczucie własnej wartości i obniżoną samoocenę, która z kolei oddziałuje na wszystkie sfery naszego życia.

Czasem brakuje nam odwagi, wiary we własne siły.
TRANSFORMACJA z JUMPCITY powstała aby zainspirować was do działania!

Uczestnicy projektu musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Decydując się na krok w postaci zmiany przyzwyczajeń, wypowiedzieli wojnę swoim największym słabościom. Aby poprawić jakość swojego życia musieli podporządkować się wymagającym treningom i wskazaniom dietetyka.

Kandydaci, wyselekcjonowani z puli blisko 100 zgłoszeń, przeszli 3 miesięczny proces transformacji pod okiem dietetyków, psychologów i trenerów JUMPCITY. Efektami treningu postanowiliśmy podzielić się z wami. Już wkrótce na naszym kanale Youtube premierę będzie miała seria filmów opisujących kulisy projektu i jego efekty. Zachęcamy do śledzenia i czerpania inspiracji z drogi jaką musiała przejść 4 śmiałków.

JAGA

jaga
Jaga jest dumną mamą dwóch synków. Niestety po obu ciążach przybyło jej kilka niechcianych kilogramów. Mimo chęci do trenowania i diet, ciężko było jej zrealizować plan powrócenia do swojej sylwetki sprzed okresu macierzyństwa. Hobbystycznie trenuje Fire Show, Pole Dance oraz Aerial Hoop. Przed pierwszymi zajęciami trochę się stresowała, ale szybko jej przeszło, gdy zobaczyła, że treningi prowadzone są w taki sposób, że nie ma czasu na nudę! Jaga nie chwaliła się znajomym o udziale w Transformacji, tak więc – surprise!

MAJA

majka

Najbardziej niepozorna osoba w ekipie transformacji, która pomimo otyłości ma nieskończone pokłady energii! W wolnym czasie morsuje, jeździ na rolkach, jeździ na quadach, a ostatnio ukończyła ekstremalny terenowy bieg z przeszkodami! Życia na pewno nie ułatwia jej siedzący tryb pracy. Jej marzeniem (poza utratą wagi) jest nauczyć się robić salto. Kibicujemy!

KAROL

karol

Oto najmłodszy uczestnik Transformacji; Karol, którego pasją jest fotografia.Choć za dzieciaka był chudy jak patyk, w tym momencie nie może się pochwalić dobrą kondycją. Na własną rękę zaczął walczyć z otyłością, ćwiczyć, układać sobie dietę. Niestety nadal na każdym kroku odczuwa nadmiar kilogramów. Mimo, że jest bardzo otwartą i pogodną osobą, nadwaga utrudnia mu kontakt z ludźmi, co przy pracy z modelkami jest niezbędne. Długo wahał się czy spróbować swoich sił w naszym projekcie, jednak w końcu postanowił, że czas na zmiany i teraz jest w naszej paczce!

RAFAŁ

rafal

Rafał jest zapalonym kitesurferem, który walczy o powrót do uprawiania sportu po poważnej kontuzji. Uraz był spowodowany otyłością. Półtorej roku zmarnowane na rehibilitacje, operacje… czas na zmiany! Regularne treningi, specjalistyczna dieta, wzmocnienie mięśni głębokich aby uniknąć w przyszłości podobnych kontuzji. Rafał zajarał się naszymi trampolinami sportowymi, na których chce ćwiczyć umiejętności akrobatyczne, które później przełoży na treningi na wodzie. Kolejnym i chyba głównym bodźcem który popchnął go w objęcia naszych trenerów jest… jego ślub – na taką okazję trzeba wyglądać Fit!

Śledźcie poczynania naszych śmiałków.

Inspirujcie się i bierzcie z nich przykład. Oni to zrobili – a Ty – na co czekasz?
Zapisz się na zajęcia FITNESS lub WORKOUT w JUMPCITY i spełnij swoje noworoczne postanowienie.

Co sobotę na naszym kanale youtube nowy odcinek TRANSFORMACJI z JUMPCITY!