JUMPCITY Freestyle Camp by Majesty vol. 5 - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

JUMPCITY Freestyle Camp by Majesty vol. 5

, komentarzy


WINTER IS COMING – bądźcie na to gotowi!
3 dni treningów / 15h zajęć / profesjonalny sprzęt / Tomek Wolak & Jasiek Krzysztof

 

Umiejętność opanowania swojego ciała w locie to podstawa snowparkowych ewolucji! W związku z tym postanowiliśmy przygotować specjalne szkolenie pod tym kątem, które po raz pierwszy odbędzie się w Katowicach!

CZYM SĄ WARSZTATY FREESTYLE CAMP?

To intensywny trzydniowy trening w parku trampolin JUMPCITY Katowice, dzięki któremu na bezpiecznym gruncie opanujecie podstawowe obroty oraz salta z użyciem profesjonalnego sprzętu i pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Warsztaty dedykowane są zarówno dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z freestylem, jak i dla tych, którzy chcą dopracować swoje umiejętności i wejść na wyższy poziom. Trampoliny to najlepsze miejsce do nauki ewolucji!

Na powierzchni 3 000 m2 znajdziecie:

  • olbrzymi basen z gąbkami gwarantujący miękkie lądowanie
  • trampoliny sportowe wybijające nawet na 5 m
  • trampolinę super quad o wymiarach prawie 4,5 x 4,5 metra – duże wymiary nie tylko pomagają przy wybiciu, ale dają również sporo miejsca na lądowanie
  • deski snowboardowe oraz narty dopasowane do skakania na trampolinie
  • trickboardy do ćwiczenia balansu ciała
  • ….i dla fun’u arena z koszami do ćwiczenia wsadów, slackline nad gąbkami, AirTrack, duża arena z przeszkodami i arena do gry w dodgeball’a (zbijaka)

PROGRAM WARSZTATÓW

piątek (11 listopada)

11:00 – 14:00 – zapoznanie z grupą, zwiedzanie parku, rozgrzewka, wstępne ćwiczenia i rozeznanie w poziomie uczestników
17:00 – 19:30 – rozgrzewka, szlifowanie podstaw (pady na pupę/plecy,360), na koniec ćwiczenia na basenie z gąbkami

sobota (12 listopada)

11:00 – 13:30 – rozgrzewa, obroty w osi pionowej, szlifowanie salt i innych obrotów na basenie z gąbkami,  przejście na trampoliny sportowe i super quad (treningi z użyciem sprzętu – narty i deski do skakania na trampolinie, balance bar), sesja zdjęciowa
17:00 – 19:30 – rozgrzewka i podział grupy (według poziomu) trening na basenie z gąbkami lub na sportowych batutach (szlifowanie backfilpów, frontflipów i u tych bardziej zaawansowanych rotacje przy flipach), videoanaliza (video life) – na bieżąco oglądamy i korygujemy swoje błędy

niedziela (13 listopada)

10:30 – 13:00 – rozgrzewka (w tym turniej dodgeball, rozgrywki na równoważni na maczugami), trening na trampolinach sportowych i ćwiczenie takich trików jak: 540, 720, 900, rodeo (540,720) misty flip (540,720) fronty backi
16:00 – 18:30  – rozgrzewka, zawody na trampolinach, pożegnanie (nagrody, wyróżnienia, grupowe foto i podpis wszystkich uczestników na plakacie)

KTO POPROWADZI WARSZTATY?

Tomek Wolak (SNB) – wielokrotny Mistrz Polski w dyscyplinach Slope Style, Big Air oraz Half-Pipe. Wieloletni reprezentant Kadry Narodowej Polski, w tym sezonie stuknie mu 15 rok na desce. Zwolennik stylowych tricków i dużych skoczni. Obecnie sponsorowany przez DC shoes, BigOsnowboards, Oakley i Bear Headwear. Reprezentant snowboardowej rodziny Wolakbros i zimowej stolicy Polski – Zakopanego!

 

Jasiek Krzysztof (SKI) – jeden z dłużej jeżdzących freesylowo zawodników w Polsce. Wieloletni instruktor narciarstwa zjazdowego i freestylowego oeaz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Największa wykonana rotacja na nartach to double cork 1260 mute grab, ale ulubionym trikiem jest dobry fikoł, czyli backflip. Na nartach skacze od roku 2002/3 roku.

SZCZEGÓŁY WARSZTATÓW

– 11-13 listopada 2016 (długi weekend)
– 15h treningów (5h dziennie – 2 treningi po 2,5h)
– opieka trenerów
– autorski pogram treningów
– trzydniowe skakanie no limit  (darmowe skakanie nawet poza godzinami treningów)
– wyzwania na trampolinach
– videoanaliza (uczymy się na błędach)
– sesja video/foto

Program zajęć oraz więcej szczegółów wkrótce!
Zobaczcie jak wyglądały zeszłoroczne warsztaty w Gdyni:  https://youtu.be/ktyfTcoEBQI

ZAPISY

Promocja first minute!

Pierwsze trzy osoby cena: 459 zł
Cena regularna: 499 zł

Ilość miejsc jest ograniczona: maksymalnie 20 osób (decydująca jest kolejność!) Dzięki kameralnej grupie gwarantujemy Wam indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Zapisy zbieramy na maila katowice@jumpcity.pl. W mailu napiszcie swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz informację na czym jeździcie: narty/snowboard.

Regulamin warsztatów znajdziecie tu – http://bit.ly/regulamin-warsztatow

REZERWUJCIE MIEJSCE DLA SIEBIE I ZNAJOMYCH JUŻ DZIŚ!
Do zobaczenia na trampolinach – my nie możemy się doczekać! Piona!

JUMPCITY Katowice
ul. Tadeusza Kościuszki 227

Kilka ujęć z Freestyle Camp – Gdynia 2015

freestyle-camp-4

freestyle-camp-2

freestyle-camp-3

freestyle-camp-1