Wielkie Otwarcie JUMPCITY Gdańsk! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Wielkie Otwarcie JUMPCITY Gdańsk!

, komentarzy


jumpcity-gdansk-przymorze-1

JUMPCITY Gdańsk

5 listopada  2016 w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 355 zostanie otwarte JUMPCITY w Gdańsku – największy park trampolin w Trójmieście.

Park Trampolin JUMPCITY w Gdańsku to ponad 2000m2 trampolin podzielonych na strefy. Już od 5 listopada każdy, kto zarezerwuje bilet na stronie www.jumpcity.pl będzie mógł skorzystać z wyjątkowych  atrakcji Parku. JUMPCITY oferuje dwa olbrzymie baseny z gąbkami, największą trampolinę sportową na północy  Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami, arenę do zbijaka, strefę gladiatorów, równoważnie i specjalnie wydzielone miejsce dla najmłodszych.

Uzupełnieniem bogatej oferty Parku jest strefa gastronomiczna z doskonałej jakości włoską kawą oraz mnóstwem zdrowych przekąsek w menu. Przestronne szatnie z prysznicami oraz zamykane  elektronicznie szafki zagwarantują komfort naszym gościom. Nasi trenerzy w bezpieczny sposób uczą podstaw akrobatyki, a naładowana pozytywną energią obsługa zaraża swoją pasją do skakania na trampolinach.

jumpcity-gdansk-przymorze-1

Weekend Otwarcia

Atrakcje związane z otwarciem będą trwać przez cały weekend!

Podczas Weekendu Otwarcia na Gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od JUMPCITY. Każdy, kto zarezerwuje wejście w weekend 5-6 listopada ma szansę zmierzyć się z naszymi trenerami na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji naszych akrobatów i nauczyć się robić salto pod okiem naszej kadry.

W parku będzie obowiązywać godzinowy system rezerwacji wejść. To oznacza, że pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilet online w cenie 28 zł/osoba. Istnieje możliwość zakupu biletu w kasie na terenie obiektu (w cenie 32 zł/osoba), ale tylko pod warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca. Aby kupić bilet lub sprawdzić ile osób aktualnie znajduje się w parku należy (od 4 listopada) wejść na stronę www.jumpcity.pl, wybrać miasto – Gdańsk i kliknąć w zakładkę rezerwuj. System rezerwacji online obsługuje większość popularnych metod płatności i po dokonaniu zakupu automatycznie wysyła potwierdzenie rezerwacji na adres e-mail osoby rezerwującej. Potwierdzenie rezerwacji jest dowodem zakupu biletu i podstawą do wejścia do strefy trampolin w JUMPCITY.

jumpcity-gdansk-przymorze-2

Dzieci w wieku od 3 do 13 lat mogą korzystać z Parku tylko i wyłącznie pod stałą opieka rodzica lub opiekuna. Do 7 roku życia opiekun musi osobiście asekurować dziecko na trampolinach, jest też uprawniony do bezpłatnego wstępu na trampoliny (bilet dla dziecka wciąż trzeba kupić). Po 7 roku życia opiekun musi przebywać na terenie parku i nie przysługuje mu darmowe wejście na trampoliny. Osoby w wieku od 13 do 18 lat mogą korzystać z JUMPCITY za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez JUMPCITY formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej www.jumpcity.pl.

Każda osoba korzystająca z trampolin w JUMPCITY zobowiązana jest do skakania  w specjalnych skarpetkach z silikonową powierzchnią antypoślizgową (wielokrotnego użytku). Można je kupić w Recepcji JUMPCITY w cenie 5 zł za parę.

Park trampolin JUMPCITY Gdańsk

al. Grunwaldzka 355
(vis-a-vis Castoramy)

Park otwarty codziennie w godzinach 10:00 – 22:00

Facebook: https://www.facebook.com/JUMPCITY
Instagram: https://www.instagram.com/jumpcitypl
Youtube: https://www.youtube.com/c/JUMPCITY
Snapchat: https://www.snapchat.com/add/jumpcitypl

Strona: http://gdansk.jumpcity.pl/