Zmiany w JUMPCITY Gdynia - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Zmiany w JUMPCITY Gdynia

, komentarzy


system-godzinowy1

Drogi Gościu zobacz jakie zmiany czekają na Ciebie w Gdyni już od 24 listopada 2016 roku!

  1. 24 listopada wejścia do JUMPCITY w Gdyni będą odbywać się w systemie godzinowym (pierwsze skakanie będzie rozpoczynać się o godzinie 10:00, ostatnie o godzinie 21:00).
  2. Wszystkie wejścia do parku będą na 1 godzinę i odbywają się co godzinę – wyjątek stanowią urodziny, akrobatyka oraz junior akrobatyka. Jeśli chcesz spędzić u nas więcej czasu, istnieje możliwość wykupienia kilku godzin skakania pod rząd.
  3. W związku z implementacją nowego systemu zostanie wprowadzony również nowy formularz zgody rodzica / opiekuna prawnego. Z nowym systemem – stare zgody tracą ważność, dlatego wszystkie osoby do 18 roku życia będą musiały dostarczyć podpisaną nową zgodę rodzica/opiekuna. Dotyczy to również osób, które korzystały z naszego parku jeszcze przed wprowadzeniem systemu godzinowego i podobne zgody już przynosiły.
  4. W celu kupna biletu każdy gość będzie mógł założyć swoje konto poprzez stronę  http://gdynia.jumpcity.pl/ 
  5. Przy recepcji JUMPCITY znajdą Państwo tablety przeznaczone dla gości, którzy są u nas pierwszy raz i nie mają jeszcze założonego konta na stronie http://gdynia.jumpcity.pl/ – będzie można zrobić to na miejscu.
  6. Kupno biletów
   a) bilet wstępu do parku będzie można zakupić na naszej stronie internetowej (rezerwując wejście na konkretną datę i godzinę – analogicznie do tego, jak odbywa się to na stronie JUMPCITY Gdańsk lub JUMPCITY Katowice) lub na miejscu w recepcji,
   b) przed przyjściem do parku z zamiarem zakupu biletu na miejscu prosimy najpierw zapoznać się procentowym wskaźnikiem zapełnienia parku o wybranej godzinie – istnieje możliwość, że wszystkie miejsca zostaną wykupione przez Internet (tyczy się to głównie weekendów, ferii i wakacji)
   c) w przypadku zakupu biletu online, płatność również odbywa się w trybie online
  7. Po zakupie biletu online każdy gość otrzyma potwierdzenie założenia konta, płatności oraz dokonanej rezerwacji na maila wskazanego w procesie rejestracji na stronie.
  8. Przychodząc do parku, zalecamy przybycie 15 min przed skakaniem. Wezmą Państwo udział w odprawie, w trakcie której przedstawimy Państwa najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem w parku.
  9. Od 24 listopada będą również obowiązywać nowe ceny. Bilety kupowane online będą tańsze niż bilety kupowane na miejscu w parku.
   na miejscu online
   wejścia indywidualne 29 25
   wejścia grupowe (od 6 osób) 24 20

   *ceny za 1h skakania

  10. Wejścia grupowe będą zaczynać się już od 6 osób!
  11. Od dnia 24 listopada zajęcia wf będą odbywać się od 12 osób.
  12. Dbając o Państwa bezpieczeństwo skakanie będzie odbywać się tylko w specjalnych antypoślizgowych skarpetkach, które są do nabycia w naszej recepcji. Skarpetki są wielokrotnego użytku i kosztują 5 zł.
  13. Likwidujemy zegarki na rękę i czytniki czasu – pracownicy parku poinformują państwa o czasie pozostałym do końca skakania.
  14. Nastąpi zmiana w organizacji zajęć – fitness, workout, parkour, akrobatyka, junior fun, junior akrobatyka – szczegóły znajdą Państwo na stronie http://gdynia.jumpcity.pl/ Proszę zwrócić uwagę na czas trwania zajęć oraz godziny i dni w jakich się odbywają.
  15. Od momentu wprowadzenia systemu godzinowego, trampoliny sportowe będą otwarte dla wszystkich gości (bez dodatkowych opłat).
  16. Wprowadziliśmy rozszerzoną ofertę organizacji urodzin w JUMPCITY. Szczegóły znajdą Państwo na stronie: http://gdynia.jumpcity.pl/urodziny/