1. urodziny JUMPCITY w Katowicach - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

1. urodziny JUMPCITY w Katowicach

, komentarzy


urodziny jumpcity katowice

Już 17 lipca obchodzimy pierwsze urodziny JUMPCITY w Katowicach!
Równo rok temu otworzyliśmy największy Park Trampolin na Śląsku.
Przez ten czas obserwowaliśmy niezliczone ilości skoków, salt i wielu innych podniebnych ewolucji, które przyprawiały nas o zawrót głowy! Tysiące osób, które odwiedziły JUPMCITY w Katowicach  sprawiły nam najlepszy prezent jaki mogliśmy sobie wymarzyć, a ilość pozytywnych komentarzy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!
Aby podziękować Wam za ten rok pełen #skakania z radości przygotowaliśmy urodzinowy tydzień pełen mega niespodzianek!

  • Już od poniedziałku ruszamy z konkursami, w których do zdobycia będą niepowtarzalne nagrody.
  • Dla każdego z Was przy zakupie biletu online między 17.07 a 23.07 na hasło: stolatjumpcity -10% zniżki.
  • Pokaż, że świętujesz urodziny razem z nami! Osoby, które ubiorą się w tym tygodniu na pomarańczowo mogą liczyć na prezent, który będzie czekał na Was w recepcji naszego Parku.
  • Masz urodziny w tym samym dniu co JUMPCITY Katowice? Nie ma nic lepszego niż obchodzenie urodzin wspólnie! Każda osoba urodzona 17 lipca dostaje od nas coś specjalnego.
  • Nasi najmłodsi goście będą mieli okazję zaprojektować swoje wymarzone JUMPCITY! Pokażcie jak chcielibyście, aby wyglądał nasz Park. Liczymy na waszą wyobraźnię i kreatywność 🙂 Na rysunki czekamy w naszej recepcji lub zapraszamy do specjalnie przygotowanego kącika dla dzieci, w którym razem z animatorem możesz stworzyć swoją strefę marzeń.

Chcesz wygrać tydzień skakania w naszym Parku? A może chcesz przyjść do nas z całą swoją rodziną lub przyjaciółmi? Nic prostszego! Śledź naszego facebooka i obserwuj na instagramie. Właśnie tam pojawią się wszystkie informacje o konkursach.
Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla wszystkich łakomczuchów.

Będziecie mieli okazję spróbować naszych wypasionych, urodzinowych, przepysznych JUMP gofrów! Już od poniedziałku z okazji 1 urodzin takie słodkości będą czekały na Was  w kawiarni. Po skakaniu koniecznie wpadnij i uzupełnij stracone kalorie.

Świętujemy od 17.07 do 23.07!

Przyjdź do nas i zbij z nami urodzinową pionę!