Ruszyliśmy z ZAJĘCIAMI! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Ruszyliśmy z ZAJĘCIAMI!

, komentarzy


ruszyły zajęcia2

Masz dość rekreacyjnego skakania i oczekujesz czegoś więcej? Mamy dokładnie to czego szukasz! 2 listopada we wszystkich naszych parkach ruszyły dedykowane zajęcia, które łączą w sobie doskonałą zabawę na trampolinach wraz z intensywnym treningiem pod okiem doświadczonej kadry.

Zadbaliśmy o to, aby każdy bez względu na swój wiek czy doświadczenie, znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Dlatego jeśli chcesz wprowadzić nieco różnorodności do swojego planu treningowego lub dopiero zaczynasz i szukasz dla siebie takiej formy aktywności, która dostarczy Ci również dużo radości, to gwarantujemy, że nasze zajęcia spełnią Twoje oczekiwania w 100%!

A co najważniejsze bilet na zajęcia kosztuje dokładnie tyle samo co zwykły bilet na skakanie! Możesz go kupić zarówno na miejscu w parku, jak i na naszej stronie internetowej w zakładce „kup bilet”. W związku z tym, że wiemy jak istotny jest komfort w trakcie zajęć, ograniczyliśmy liczbę miejsc, tak aby każdy z Was czuł się swobodnie. Dlatego  polecamy kupno biletu na stronie, co daje gwarancję udziału w zajęciach.

Sprawdź program zajęć:

workout
maksymalizuj efekty treningu!

Ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, poprawa wydolności, szybkości oraz siły to główne zalety tego rewolucyjnego treningu.

Mocny, intensywny trening na trampolinach, oparty na zmiennym tempie oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz łączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi.

Zobacz rozkład zajęć w swoim parku: Gdynia | Gdańsk | Katowice | Rumia 

fitness
spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie.

Zobacz rozkład zajęć w swoim parku: Gdynia Gdańsk | Katowice | Rumia 

junior
wyskocz z nudy!

JUMPCITY Junior są to zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży, w wieku od 6 do 12 lat. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z małymi sportowcami, dzięki czemu zabawa z nimi jest tak fajna!

Zajęcia mają formę gier i zabaw prowadzonych na całym terenie parku trampolin. JUMPCITY Junior uczy pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

Zobacz rozkład zajęć w swoim parku: Gdynia Gdańsk | Katowice | Rumia