Twoja opinia jest dla nas ważna! - JUMPCITY


Wróć do listy wpisów

Twoja opinia jest dla nas ważna!

, komentarzy


 

Badanie satysfakcji klienta w naszych parkach – ankieta

ankieta-01

Ankieta satysfakcji klienta JUMPCITY

Satysfakcja klientów naszych parków trampolin jest dla nas najważniejszym wskaźnikiem. Równie ważna jest dla nas inwestycja w ciągłe zwiększanie waszej satysfakcji. Wiemy, że takie działanie przełoży się na wasze zadowolenie.

Satysfakcję klienta definiujemy jako miarę trafienia w wasze oczekiwania. W prowadzeniu JUMPCITY od zawsze skupiamy się na kierowaniu rozwoju w zgodzie z klientem. Zadowoleni klienci to dowód, że nasze działania są właściwe.

Zadowolenie naszych klientów jest związane z emocjami, które powstały w czasie wizyty w naszych parkach trampolin. Emocje te, są dowodem jakości, jaką chcemy rozwijać dla naszych klientów. Badanie satysfakcji klienta przynosi nam obiektywne dane o optymizmie konsumentów.

Jesteśmy przekonani, że inwestowanie w systematyczne badania opinii klientów sprawi, że nasze parki będą zawsze spełniały wasze oczekiwania. Dzięki tym badaniom możemy skutecznie podejmować właściwe decyzje związane z rozwojem.

Ankieta satysfakcji klienta – dlaczego to robimy?

W parkach trampolin JUMPCITY staramy się badać satysfakcję klientów, używając ankiety online z serwisu interankiety. Ankiety pozwalają na szybkie przesłanie opinii do nas. Zależy nam na każdej opinii, jaką prześlecie, ale też wiemy jak cenny, jest wasz czas. Dlatego dbamy o to, aby ankiety w JUMPCITY były krótkie i proste w wypełnieniu.

Na podstawie przesłanych ankiet możemy lepiej reagować na wasze potrzeby. I podejmować decyzje w zgodzie z klientem. Zawsze jesteśmy ciekawi waszych przemyśleń i pomysłów. Dlatego nie obawiaj się przesłania do nas swojego pomysłu.

Ankieta satysfakcji klienta po wizycie w parku

Po wizycie w naszym parku możesz otrzymać od nas ankietę satysfakcji. Bardzo będziemy wdzięczni, jak poświęcisz chwilę na jej wypełnienie. Ankieta jest całkowicie anonimowa i jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż kilka minut.

Na co liczymy?

W naszych ankietach liczymy na Twoją szczerość, chcemy usłyszeć Twoje prawdziwe wrażenia po wizycie u nas. Tylko dzięki byciu szczerym wobec nas pozwolisz nam lepiej się rozwijać. Jeżeli coś Tobie się nie spodobało, opisz nam to. Będziemy bardzo wdzięczni, że pomagasz nam w ciągłym ulepszaniu naszych parków.

Masz pomysł na nową atrakcję?

Nie bój się swoich pomysłów, każdy pomysł z chęcią przeanalizujemy. Pomysł powinien być związany z wykorzystaniem trampolin lub innych atrakcji, które dostępne są w naszych parkach. Pamiętaj, że nie ma głupich pomysłów. Dlatego tak namawiamy Was do ich przesyłania.

Do zobaczenia na trampolinach

Dziękujemy za poświęcenie czasu w celu poznania przyczyn ankietyzacji w naszych parkach trampolin. Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiet satysfakcji klienta w JUMPCITY i do zobaczenia na trampolinach.